Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
365 Days: This Day (2022)

365 Days: This Day (2022)

Apr. 27, 2022 111 Min.
Your rating: 10
7.7 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Michele Morrone isMassimo Torricelli / Adriano Torricelli
Massimo Torricelli / Adriano Torricelli
Ramón Langa isDon Fernando Matos
Don Fernando Matos

Permbledhje

Laura dhe Massimo janë kthyer dhe më të fortë se kurrë. Por lidhjet familjare të Massimos dhe një burrë misterioz që kërkon zemrën e Laurës e ndërlikojnë jetën e të dashuruarve.

Titulli origjinal365 Days: This Day
Vlerësimi TMDb6.1 248 votes