Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
After the Dark (2013) HD

After the Dark (2013) HD

Smart. Talented. Beautiful. Stranded.Jul. 06, 2013 107 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në një shkollë ndërkombëtare ne Jakarta, një mësues i filozofisë sfidon klasën e tij për të mare pjese per here te fundit ne nje eksperiment mendor filozofik, ne te cilen 10 prej tyre do të strehoheshin nën tokë dhe do të rindiznin racën njerëzore në rast të një apokalipsi bërthamore.

Titulli origjinalAfter the Dark
Vlerësimi IMDb5.7 votes
Vlerësimi TMDb6.2 388 votes