Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
AKA (2023)

AKA (2023)

Apr. 28, 2023 122 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një agjent i ashpër dhe i vetmuar i operacioneve speciale vë në dyshim punën e tij kur, pasi depërton në një sindikatë krimi, ndien dhembshuri njerëzore për djalin e vogël të shefit mafioz.

Titulli origjinalAKA
Vlerësimi IMDb6.7 votes
Vlerësimi TMDb7.003 147 votes