Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Alienoid (2022)

Alienoid (2022)

Për shekuj, të huajt i kanë mbyllur të burgosurit e tyre në trupa njerëzish.Jul. 20, 2022 143 Min.
Your rating: 0
9.8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

So Ji-sub isMoon Do-seok
Moon Do-seok
Yum Jung-ah isHeuk-seol
Heuk-seol
Jo Woo-jin isCheong-woon
Cheong-woon
Lee Ha-nee isMin Gae-in
Min Gae-in
Lee Si-hoon isJwa Wang
Jwa Wang

Permbledhje

Porta e kohës hapet midis shpatarit, që kërkon të kapë shpatën legjendare hyjnore në fund të Dinastisë Goryeo dhe atyre që i janë vënë pas një të burgosuri alien, kyçur brenda trupit të një njeriu, në vitin 2022.

Titulli origjinal외계+인 1부
Vlerësimi TMDb6.5 22 votes