Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Anti Matter (2017) HD

Anti Matter (2017) HD

Jan. 01, 2016 (USA)109 Min.R
Your rating: 0
9.9 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Keir Burrows
Director

Aktoret

James Farrar isJames the Righteous
James the Righteous
Yolanda Vazquez isMariana Carter
Mariana Carter
Casey Lawler isSergeant Dawkins
Sergeant Dawkins

Permbledhje

Ana, një studente e Oksfordit, e gjen veten në pamundësi të krijimit të kujtimeve të reja si pasojë e një eksperimenti kalimi nëpërmjet një vrime krimbi. Filmi ndjek përpjekjet e saj të dëshpëruara për të kuptuar ç’po ndodh dhe se kush apo çfarë fshihet pas horrorit që ajo po përjeton.

Titulli origjinalAnti Matter
Vlerësimi IMDb6.7 2,043 votes
Vlerësimi TMDb6.5 12 votes