Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Armed Hands (2012) a.k.a Mains armées

Armed Hands (2012) a.k.a Mains armées

Jul. 11, 2012 105 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Lucas dhe ekipi i tij po ndjekin një bandë kriminelësh serbë që përdorin armë të vjedhura nga NATO. Ndërsa hetimi e çon atë në Paris, Lucas përpiqet të rilidhet me vajzën e tij të larguar, një oficere e re e narkotrafikut.

Titulli origjinalMains Armées
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb5.7 53 votes