Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bad Christmas (2021)

Bad Christmas (2021)

Mar. 11, 2021 98 Min.
Your rating: 10
9 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një natë e qetë Krishtlindjesh ndërpritet kur një hajdut hyn në një shtëpi. Vajza e vogël e familjes e ngatërron me Babagjyshin dhe i kërkon të plotësojë listën e dëshirave për Krishtlindje…

Titulli origjinalLa noche mágica
Vlerësimi IMDb6.6 votes
Vlerësimi TMDb8.2 13 votes