Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Beast (2022)

Beast (2022)

Luftoni për familjen.Aug. 11, 2022 93 Min.
Your rating: 0
5.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Idris Elba isDr. Nate Daniels
Dr. Nate Daniels
Leah Jeffries isNorah Daniels
Norah Daniels
Iyana Halley isMeredith Daniels
Meredith Daniels
Sharlto Copley isMartin Battles
Martin Battles
Mduduzi Mavimbela isPoacher Mizozi
Poacher Mizozi

Permbledhje

Një baba dhe dy vajzat e tij adoleshente e gjejnë veten të gjuajtur nga një luan masiv, i cili synon të provojë se Savanna ka vetëm një grabitqar kulminant.

Titulli origjinalBeast
Vlerësimi IMDb5.9 votes
Vlerësimi TMDb7.1 200 votes