Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Breaking (2022)

Breaking (2022)

Bazuar në historinë e vërtetë të kërkesës së një njeriu për t'u dëgjuar.Aug. 25, 2022 103 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

John Boyega isBrian Brown-Easley
Brian Brown-Easley
Nicole Beharie isEstel Valerie
Estel Valerie
Connie Britton isLisa Larson
Lisa Larson
Selenis Leyva isRosa Diaz
Rosa Diaz
Jeffrey Donovan isMajor Riddick
Major Riddick
Olivia Washington isCassandra Brown-Easley
Cassandra Brown-Easley
London Covington isKiah Easley
Kiah Easley
Robb Derringer isChief Jack Quail
Chief Jack Quail

Permbledhje

I dëshpëruar për para dhe i mashtruar nga institucionet, një veteran i luftës mban peng disa njerëz brenda një banke, duke krijuar terrenin për një konfrontim të tensionuar me policinë.

Titulli origjinalBreaking
Vlerësimi IMDb6.2 votes
Vlerësimi TMDb7.6 16 votes