Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Choose or Die (2022)

Choose or Die (2022)

Apr. 15, 2022 85 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pasi nis një lojë horror mbijetese të humbur të viteve ’80, një koduese e re lëshon një mallkim të fshehur që copëton realitetin, duke e detyruar atë të marrë vendime të tmerrshme dhe të përballet me pasoja vdekjeprurëse.

Titulli origjinalChoose or Die
Vlerësimi IMDb4.8 votes
Vlerësimi TMDb5.3 280 votes