Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Chupa (2023)

Chupa (2023)

Discover the legend.Apr. 07, 2023 98 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Ndërsa viziton familjen në Meksikë, adoleshenti Alex fiton një shok të pamundur kur zbulon një chupacabra të re të fshehur në kasollen e gjyshit të tij. Për të shpëtuar krijesën mitike, Alex dhe kushërinjtë e tij duhet të hyjnë në aventura të jetës.

Titulli origjinalChupa
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb6.495 209 votes