Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Delta of Venus (1995) +18

Delta of Venus (1995) +18

Në vitin 1939, Elena shkoi në Paris për të kërkuar zërin e saj si shkrimtare. Ajo që gjeti ishte zëri i saj si grua.Jun. 09, 1995 99 Min.
Your rating: 0
8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Zalman King
Director

Aktoret

Permbledhje

Një shkrimtare amerikane dhe një emigrant amerikan fillojnë një lidhje mes kaosit dhe luftës së Parisit të vitit 1940 kur Franca ishte në prag të Luftës së Dytë Botërore.

Titulli origjinalDelta of Venus
Vlerësimi IMDb4.7 votes
Vlerësimi TMDb4.034 29 votes