Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) HD

Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) HD

Feb. 24, 2015 (USA)97 Min.PG-13
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kur Garethi aspirohet nga kalorësia shkon në kërkim të një komete të rënë ku thuhet se përmban ar, ai më shumë tronditet kur e gjen dragoin. Pasi dragoi ia shpëton jetën Garethit, të dy lidhen bashkë, dhe duhet të punojnë së bashku për të mposhtur një magjistar të fuqishëm dhe për të ndaluar mbretërimin e tij të terrorit.

Titulli origjinalDragonheart 3: The Sorcerer's Curse
Vlerësimi IMDb5.1 2,306 votes
Vlerësimi TMDb4.5 65 votes