Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Emily the Criminal (2022)

Emily the Criminal (2022)

Aug. 12, 2022 97 Min.
Your rating: 0
9.3 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pa fat dhe e mbushur me borxhe, Emily përfshihet në një mashtrim me kartë krediti që e tërheq atë në botën e krimit të Los Anxhelosit, duke çuar në pasoja vdekjeprurëse.

Titulli origjinalEmily the Criminal
Vlerësimi IMDb6.8 votes
Vlerësimi TMDb7.3 48 votes