Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Enola Holmes 2 (2022)

Enola Holmes 2 (2022)

Vazhdimi është duke u nisur!Nov. 04, 2022 129 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Tani një detektive e punësuar, Enola Holmes merr përsipër çështjen e saj të parë zyrtare për të gjetur një vajzë të zhdukur, ndërsa shkëndijat e një komploti të rrezikshëm ndezin një mister që kërkon ndihmën e miqve dhe vetë Sherlok-ut për ta zbuluar.

Titulli origjinalEnola Holmes 2
Vlerësimi IMDb6.9 votes
Vlerësimi TMDb7.856 289 votes