Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ghost in the Shell (2017) HD

Ghost in the Shell (2017) HD

There's nothing sadder than a puppet without a ghost.Mar. 29, 2017 (USA, UK, India, China, Canada, New Zealand)107 Min.PG-13
Your rating: 0
9.2 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Scarlett Johansson isMajor Motoko Kusanagi
Major Motoko Kusanagi
Takeshi Kitano isDaisuke Aramaki
Daisuke Aramaki
Juliette Binoche isDr. Ouélet
Dr. Ouélet
Michael Pitt isHideo Kuze
Hideo Kuze
Chin Han isTogusa
Togusa
Rila Fukushima isRed Robed Geisha
Red Robed Geisha

Permbledhje

Në një të ardhme ku ndarja mes robotëve dhe njerëzve është shumë e zbehtë, Majorja është një ushtare e përmirësuar kibernetikisht për të luftuar kriminelët më të rrezikshëm në botë…

Titulli origjinalGhost in the Shell
Vlerësimi IMDb6.8 44,127 votes
Vlerësimi TMDb5.8 1066 votes