Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ghostbusters: Afterlife (2021)

Ghostbusters: Afterlife (2021)

Discover the past. Protect the future.Nov. 11, 2021 124 Min.
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Carrie Coon isCallie Spengler
Callie Spengler
Paul Rudd isGary Grooberson
Gary Grooberson
Logan Kim isPodcast
Podcast
Bill Murray isDr. Peter Venkman
Dr. Peter Venkman
Dan Aykroyd isDr. Raymond Stantz
Dr. Raymond Stantz
Ernie Hudson isWinston Zeddemore
Winston Zeddemore
Annie Potts isJanine Melnitz
Janine Melnitz

Permbledhje

Kur një nënë e vetmuar dhe dy fëmijët e saj shpërngulen në një qytet të ri, këta të fundit zbulojnë se kanë një lidhje me Ghostbusters-at origjinalë dhe trashëgiminë sekrete që la pas gjyshi i tyre. Ndërsa Phoebe eksploron fermën, zbulon pajisje të njohura dhe madje një kërcënim të mbinatyrshëm, ajo gjen informacion për pemën e saj familjare. Megjithatë, sa më shumë mëson Phoebe, aq më shumë rritet përçarja midis vajzës dhe nënës, që e percepton shkencën si një humbje kohe…

Titulli origjinalGhostbusters: Afterlife
Vlerësimi TMDb7.2 540 votes