Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Give Them Wings (2021)

Give Them Wings (2021)

Historia e vërtetë se si një njeri luftoi dhe fitoi.Nov. 20, 2021 113 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Sean Cronin
Director

Aktoret

Daniel Watson isPaul Hodgson
Paul Hodgson
Toyah Willcox isAlice Hodgson
Alice Hodgson
Bill Fellows isNorman Hodgson
Norman Hodgson
Jacob Anderton isIan Carter
Ian Carter
Jonathan Hansler isErnest Hogg
Ernest Hogg
Bruce Payne isDr. Markum
Dr. Markum

Permbledhje

JEPI KRAHË bazohet në historinë e vërtetë dhe prekëse të Pol Hoxhsonit, i cili është i paralizuar në një karrige me rrota.

Titulli origjinalGive Them Wings
Vlerësimi IMDb5.9 votes