Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Last Three Days (2020)

Last Three Days (2020)

Po sikur të kishit mundësinë të shihni se çfarë mund të kishte qenë?Nov. 13, 2020 87 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pasi përfshihet me një organizatë kriminale të rrezikshme, një polic i infiltruar zgjohet një mëngjes pa mbajtur mend tre ditët e fundit dhe me gruan dhe partnerin e tij të zhdukur.

Titulli origjinalLast Three Days
Vlerësimi TMDb6.5 55 votes