Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Lost Bullet 2: Back for More (2022)

Lost Bullet 2: Back for More (2022)

Nov. 10, 2022 98 Min.
Your rating: 0
9.3 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pas vdekjes së Sharasit, Lino dhe Zhulia formojnë njësinë e re të narkotikëve. I vendosur për të gjetur vrasësit e vëllait dhe mentorit të tij, Lino vazhdon gjuetinë e tij dhe nuk do të lejojë askënd që ta pengojë.

Titulli origjinalBalle perdue 2
Vlerësimi IMDb6.3 votes
Vlerësimi TMDb7.329 79 votes