Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mad Heidi (2022)

Mad Heidi (2022)

Vdekje Atdheut! Rroftë Atdheu!Nov. 24, 2022 92 Min.
Your rating: 0
4 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Max Rüdlinger isKommandant Knorr
Kommandant Knorr
Casper Van Dien isPresident Meili
President Meili
Kel Matsena isGoat Peter
Goat Peter
Pascal Ulli isDr. Schwitzgebel
Dr. Schwitzgebel
Katja Kolm isFräulein Rottweiler
Fräulein Rottweiler
Kaspar Weiss isMinister Gutzweiler
Minister Gutzweiler

Permbledhje

Vajza zvicerane malësore Hajdi rrëmbehet nga trupat brutale të qeverisë dhe duhet të mbrojë veten dhe popullin e saj dhë të luftojë kundër pushtetit aktual të fiksuar pas djathit.

Titulli origjinalMad Heidi
Vlerësimi IMDb5.7 votes
Vlerësimi TMDb5.8 40 votes