Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Marilyn’s Eyes (2021)

Marilyn’s Eyes (2021)

Oct. 14, 2021 110 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Klara dhe Diego, nën drejtimin e një psikiatri të një qendre rehabilitimi ditore për njerëzit me probleme mendore, vendosin ta shndërrojnë qendrën e trajtimit në një restorant, ku përfshihen të gjithë shoqëruesit e tjerë të tyre.

Titulli origjinalMarilyn ha gli occhi neri
Vlerësimi IMDb6.6 votes
Vlerësimi TMDb6.8 173 votes