Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mira (2022)

Mira (2022)

Dec. 22, 2022 110 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një baba që punon në stacion hapësinor duhet të shpëtojë vajzën e tij 15-vjeçare pasi një meteor godet Tokën, duke përdorur vetëm telefona satelitorë dhe kamera.

Titulli origjinalМира
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb6.8 15 votes