Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
National Champions (2021)

National Champions (2021)

Sa vlen një lojtar në një lojë prej 18 miliardë dollarësh?Dec. 10, 2021 116 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Stephan James isLeMarcus James
LeMarcus James
J.K. Simmons isCoach James Lazor
Coach James Lazor
Alexander Ludwig isEmmett Sunday
Emmett Sunday
Lil Rel Howery isCoach Dunn
Coach Dunn
Tim Blake Nelson isRodger Cummings
Rodger Cummings
Andrew Bachelor isTaylor Jackson
Taylor Jackson
David Koechner isRichard Everly
Richard Everly
Jeffrey Donovan isMike Titus
Mike Titus
Kristin Chenoweth isBailey Lazor
Bailey Lazor
Timothy Olyphant isElliott Schmidt
Elliott Schmidt

Permbledhje

Ndiqni historine e qendërmbrojtësit elitar, i cili bojkoton ndeshjen më të madhe te vitit, në mënyrë që të luftoje per kompensim të të drejtave, barazi dhe respekt për studentët-sportistë…

Titulli origjinalNational Champions
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb7.7 10 votes