Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Nope (2022)

Nope (2022)

Çfarë është një mrekulli e keqe?Jul. 20, 2022 130 Min.
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Jordan Peele
Director

Aktoret

Daniel Kaluuya isOJ Haywood
OJ Haywood
Keke Palmer isEmerald Haywood
Emerald Haywood
Brandon Perea isAngel Torres
Angel Torres
Michael Wincott isAntlers Holst
Antlers Holst
Wrenn Schmidt isAmber Park
Amber Park
Devon Graye isRyder Muybridge
Ryder Muybridge
Donna Mills isBonnie Clayton
Bonnie Clayton

Permbledhje

Banorët e një vendi të vetmuar në brendësi të Kalifornisë janë dëshmitarë të një zbulimi të çuditshëm dhe rrëqethës.

Titulli origjinalNope
Vlerësimi IMDb7.1 votes
Vlerësimi TMDb7.063 1166 votes