Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Once In the Desert (2022) a.k.a Odnazhdy v pustyne

Once In the Desert (2022) a.k.a Odnazhdy v pustyne

Feb. 17, 2022 121 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Qyteti antik Sirian i Palmirës është liruar nga ISIS. Dhe një ekip i forcave speciale të çminimit dërgohet që të shikojnë zonën. Ama, sa më thellë futen në Palmira aq më keq situata bëhet. Kulmi arrin kur kapet kapiteni i skuadrës, ama është një veteran çminues që niset ta shpëtoje atë.

Titulli origjinalОднажды в пустыне
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb7.1 12 votes