Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
One Way (2022)

One Way (2022)

Asnjë kthesë e gabuar nuk kalon pa u ndëshkuar.Sep. 02, 2022 96 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Fredy-i, është një kriminel, në arrati me një çantë të mbushur me para dhe drogë. Ai është plagosur keq, me një plumb në zorrë. Por ndërkohë dhe koha e tij po mbaron.

Titulli origjinalOne Way
Vlerësimi TMDb2.7 3 votes