Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Operation Fortune: Ruse de Guerre (2023)

Operation Fortune: Ruse de Guerre (2023)

Në këtë operacion, të gjithë kanë një rol për të luajtur.Jan. 04, 2023 114 Min.
Your rating: 0
7.3 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Guy Ritchie
Director

Aktoret

Jason Statham isOrson Fortune
Orson Fortune
Aubrey Plaza isSarah Fidel
Sarah Fidel
Josh Hartnett isDanny Franscesco
Danny Franscesco
Hugh Grant isGreg Simmonds
Greg Simmonds
Cary Elwes isNathan Jasmine
Nathan Jasmine
Bugzy Malone isJJ Davies
JJ Davies
Max Beesley isBen Harris
Ben Harris

Permbledhje

Orson Fortune dhe skuadra e tij rekrutojnë një aktor filmi për t’i ndihmuar të zbulojnë shitjen e një paisje të grabitur nga disa miliarderë që do e përdorin për qëllimet e tyre.

Titulli origjinalOperation Fortune: Ruse de Guerre
Vlerësimi TMDb6.718 154 votes