Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Overdose (2022)

Overdose (2022)

Nov. 04, 2022 119 Min.
Your rating: 0
8.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Sofia Essaïdi isSara Bellaïche
Sara Bellaïche
Assaad Bouab isRichard Cross
Richard Cross
Alberto Ammann isEduardo Gracia
Eduardo Gracia
Nassim Lyes isSaïd Masriche
Saïd Masriche
Naïma Rodric isVanessa Sanchez
Vanessa Sanchez
Kool Shen isBob Fontana
Bob Fontana
Moussa Mansaly isFranck Darcheville
Franck Darcheville
Simon Abkarian isDaniel Prat
Daniel Prat
Zoé Marchal isLucie Di Marco
Lucie Di Marco

Permbledhje

Sara, shefja e skuadrës së narkotikëve të policisë së Tuluzës, detyrohet të bashkëpunojë me Riçardin, kreun e policisë kriminale lokale, për të ndaluar bashkëpunimin mes Spanjës dhe Francës dhe për të gjetur vrasësin e lidhur me rastin…

Titulli origjinalOverdose
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb6.463 80 votes