Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Puss In Boots: The Last Wish (2022)

Puss In Boots: The Last Wish (2022)

Thuaj hola miqve të tij të vegjël.Dec. 07, 2022 102 Min.
Your rating: 0
8.3 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Antonio Banderas isPuss in Boots (voice)
Puss in Boots (voice)
Salma Hayek isKitty Softpaws (voice)
Kitty Softpaws (voice)
Harvey Guillén isPerro (voice)
Perro (voice)
Wagner Moura isWolf (voice)
Wolf (voice)
Florence Pugh isGoldilocks (voice)
Goldilocks (voice)
Olivia Colman isMama Bear (voice)
Mama Bear (voice)
Ray Winstone isPapa Bear (voice)
Papa Bear (voice)
Samson Kayo isBaby Bear (voice)
Baby Bear (voice)
John Mulaney isJack Horner (voice)
Jack Horner (voice)

Permbledhje

Maçoku me çizme zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: ai ka djegur tetë nga nëntë jetët e tij. Maçoku nis një udhëtim epik për të gjetur dëshirën mitike të fundit dhe për të rikthyer nëntë jetët e tij.

Titulli origjinalPuss in Boots: The Last Wish
Vlerësimi IMDb7.8 votes
Vlerësimi TMDb8.402 480 votes