Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022)

R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022)

Njihuni me ligjin e ri të jetës së përtejme.Nov. 15, 2022 102 Min.
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Paul Leyden
Director

Aktoret

Jeffrey Donovan isSheriff Roy Pulsipher
Sheriff Roy Pulsipher
Craige Els isJulius Butterfield
Julius Butterfield
Tilly Keeper isCharlotte Pulsipher
Charlotte Pulsipher

Permbledhje

Sherifi Roi Pilsifer nuk është shumë i emocionuar pasi vritet gjatë një grabitje nga një bandë lokale, por ka një shans të dytë të kthehet në tokë pasi rekrutohet nga R.I.P.D (Departamenti i Prerjes në Paqe). Duke u munduar të hakmerret për vdekjen e tij, duhet të shpëtojë njerëzimin kur porta e Ferrit që hapet dhe kërcënon të gjithë botën.

Titulli origjinalR.I.P.D. 2: Rise of the Damned
Vlerësimi TMDb6.1 12 votes