Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Remember (2022)

Remember (2022)

Kjo hakmarrje duhet të përfundojë.Oct. 26, 2022 128 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një ish-ushtar në pension dhe me demencë, tashmë në të 80-at, niset në kërkim të njerëzve që ai beson se janë përgjegjës për vdekjen e familjes së tij. Me 5 emra të bërë tatuazh në gishta dhe me copa kujtimesh që vijnë e ikin, Pil-ju gjurmon objektivat e tij…

Titulli origjinal리멤버
Vlerësimi TMDb7.6 13 votes