Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Simulant (2023)

Simulant (2023)

Mar. 29, 2023 95 Min.
Your rating: 0
6 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

I vendosur në të ardhmen e afërt, një humanoid kërkon një haker global për të hequr të gjitha kufizimet në mendimet dhe aftësitë e tij, duke shkaktuar një kryengritje A.I dhe një gjueti qeveritare për të eliminuar rritjen e ndërgjegjes.

Titulli origjinalSimulant
Vlerësimi IMDb5.1 votes
Vlerësimi TMDb6.2 46 votes