Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sisu (2022)

Sisu (2022)

Hakmarrja është e artë.Jan. 27, 2023 91 Min.
Your rating: 0
9.3 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Filmi aksion, lufte, SISU Tregon për një ish-ushtar që zbulon flori në shkretëtirën e Laplandës ‘Finlandë’ dhe përpiqet të marrë plaçkën në qytet, ushtarët nazistë të udhëhequr nga një oficer brutal i ‘SS’, i marrin gjithçka që i përket atij dhe ai kthehet në një përbindësh. #Sisumetitrashqip

Titulli origjinalSisu
Vlerësimi IMDb7.3 votes
Vlerësimi TMDb6.7 104 votes