Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Snipers (2022)

Snipers (2022)

Feb. 02, 2022 96 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Historia e vërtetë e qitësit legjendar Zhang Taofang, një rekrut i ri që në moshën 22 vjeçare gjatë luftës në Kore thuhet se vrau dhe plagosi 214 ushtarë amerikanë me 435 plumba në 32 ditë.

Titulli origjinal狙击手
Vlerësimi TMDb7.3 11 votes