Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Spiritwalker (2020)

Spiritwalker (2020)

Suddenly, I vanished.Oct. 17, 2021 108 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një film aksion fantazi që ka të bëjë me një burrë që humbet kujtesën dhe më pas zgjohet në një trup të ri çdo dymbëdhjetë orë.

Titulli origjinal유체이탈자
Vlerësimi IMDb6.3 votes
Vlerësimi TMDb7.3 13 votes