Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Stowaway (2021) a.k.a The Yacht

Stowaway (2021) a.k.a The Yacht

Aug. 31, 2022 94 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një vajzë e fortë lufton për të mbijetuar pasi tre hajdutë komandojnë jahtin e saj luksoz. Në pamundësi për të shpëtuar dhe e bllokuar në jahtin në det të hapur, ajo ua kthen tavolinat ndërhyrësve dhe i merr gjërat në duart e saj.

Titulli origjinalStowaway
Vlerësimi TMDb6.642 53 votes