Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Summit Fever (2022)

Summit Fever (2022)

Gjithçka që ka rëndësi është lëvizja juaj e radhës.Oct. 13, 2022 115 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një ëndërr e guximshme për të ngjitur treshen më sfiduese të maleve në botë, së shpejti kthehet në një makth të tmerrshëm për një grup miqsh kur një stuhi vdekjeprurëse bllokon alpinistët pranë majës dhe ndërpret çdo shpresë shpëtimi.

Titulli origjinalSummit Fever
Vlerësimi TMDb5.565 22 votes