Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tethered (2022)

Tethered (2022)

Whatever you do, don't lose the rope.Mar. 18, 2022 88 Min.
Your rating: 0
9.4 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Alexandra Paul isMother (Nidia)
Mother (Nidia)
Brody Bett isYoung Solomon
Young Solomon
Chris Demm isFather (Lucas)
Father (Lucas)

Permbledhje

Ky film vendoset milje larg qytetërimit, aty ku një adoleshent i verbër dhe gjahtari me të cilin ai miqësohet torturohen nga një krijesë misterioze që fshihet në pyll.

Titulli origjinalTethered
Vlerësimi TMDb5.3 9 votes