Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Artifice Girl (2022)

The Artifice Girl (2022)

She's not real. She's more than that.Apr. 27, 2023 93 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Franklin Ritch isGareth (Act 1 &
Gareth (Act 1 &
Lance Henriksen isGareth (Act 3)
Gareth (Act 3)
Lucy Noelle isYoung Ilia
Young Ilia
Ivana Barnes isFuneral Home Director
Funeral Home Director

Permbledhje

Një ekip agjentësh specialë zbulojnë një program të ri kompjuterik që përdoret për të futur në kurth dhe për të kapur grabitqarët në internet. Pasi u bashkuan me zhvilluesin e programit, ata shpejtë zbulojnë se Inteligjenca Artificiale po përparon me shpejtësi përtej qëllimit të saj origjinal.

Titulli origjinalThe Artifice Girl
Vlerësimi TMDb6.5 49 votes