Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Best Man (2023)

The Best Man (2023)

Apr. 21, 2023 93 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një grup mercenarësh marrin në kontroll një kompleks hoteli të largët e të izoluar gjatë një dasme dhe i takon dëshmitarit të dhëndrit, vetë dhëndrit dhe shokëve të tyre të dehur që të ndalojnë terroristët dhe të shpëtojnë pengjet.

Titulli origjinalThe Best Man
Vlerësimi IMDb4.1 votes
Vlerësimi TMDb5.167 12 votes