Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Curse of Bridge Hollow (2022)

The Curse of Bridge Hollow (2022)

Halloween vjen në jetë.Oct. 14, 2022 89 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Jeff Wadlow
Director

Aktoret

Marlon Wayans isHoward Gordon
Howard Gordon
Priah Ferguson isSydney Gordon
Sydney Gordon
Kelly Rowland isEmily Gordon
Emily Gordon
John Michael Higgins isPrincipal Floyd
Principal Floyd
Lauren Lapkus isMayor Tammy
Mayor Tammy
Nia Vardalos isMadam Hawthorne
Madam Hawthorne

Permbledhje

Një vajzë adoleshente, e cila lëshon aksidentalisht një frymë të lashtë dhe djallëzore në Hallouin, e cila bën që dekorimet të vijnë në jetë dhe të bëjnë kërdinë, duhet të bashkohet me personin e fundit që do të dëshironte për të shpëtuar qytetin e tyre – babanë e saj!

Titulli origjinalThe Curse of Bridge Hollow
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb6.876 275 votes