Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Locksmith (2023)

The Locksmith (2023)

Feb. 03, 2023 91 Min.
Your rating: 0
8.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Madeleine Guilbot isLindsay Graham
Lindsay Graham
Charlie Weber isGarrett Field
Garrett Field
Kaylee Bryant isTanya Saunders
Tanya Saunders
Noel Gugliemi isDetective Perez
Detective Perez
Bourke Floyd isDetective Jones
Detective Jones

Permbledhje

Një hajdut i sapodalë nga burgu, përpiqet të bëjë pjesë sërish në jetën e të bijës dhe ish-të fejuarës. I vendosur, ai detyrohet të përdorë aftësitë që ka si bravandreqës. Gjërat marrin një kthesë të rrezikshme pas një zhdukjeje të papritur.

Titulli origjinalThe Locksmith
Vlerësimi IMDb4.6 votes
Vlerësimi TMDb6.731 13 votes