Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Old Way (2023)

The Old Way (2023)

Ju mund ta kaloni atë në numër. Por ju nuk mund ta mposhtni atë.Jan. 06, 2023 95 Min.
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Nicolas Cage isColton Briggs
Colton Briggs
Nick Searcy isMarshal Jarret
Marshal Jarret
Skyler Stone isMr. Jeffries
Mr. Jeffries
Eddie Spears isCaballero #1
Caballero #1

Permbledhje

Një ish-kaubojs i jashtëligjshëm dhe e bija duhet të përballen me pasojat e të shkuarës së tij, kur i biri i një burri që ai vrau vite më parë kthehet për tu hakmarrë.

Titulli origjinalThe Old Way
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb6.2 16 votes