Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

Nicolas Cage is Nick Cage.Apr. 20, 2022 107 Min.
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tom Gormican
Director

Aktoret

Permbledhje

Në këtë komedi aksioni, Nicolas Cage luan rolin e Nick Cage duke marrë frymëzimin nga personazhet e tij të shkuara teksa është në mes të një adhuruesi të madh dhe një agjente të CIAs.

Titulli origjinalThe Unbearable Weight of Massive Talent
Vlerësimi IMDb7.3 votes
Vlerësimi TMDb7.4 215 votes