Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Thirteen Lives (2022)

Thirteen Lives (2022)

5000 njerëz, 17 shtete, 1 mrekulli që bashkoi botën.Jul. 18, 2022 147 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ron Howard
Director

Aktoret

Permbledhje

Një mision shpëtimi organizohet në Tajlandë ku një grup djemsh të rinj dhe trajneri i tyre i futbollit janë bllokuar në një shpellë nëntokësore që po përmbytet.

Titulli origjinalThirteen Lives
Vlerësimi IMDb7.9 votes
Vlerësimi TMDb8.068 613 votes