Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Thor: Love and Thunder (2022)

Thor: Love and Thunder (2022)

Ky nuk është i vetmi.Jul. 06, 2022 119 Min.
Your rating: 0
9.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Natalie Portman isJane Foster / The Mighty Thor
Jane Foster / The Mighty Thor
Tessa Thompson isKing Valkyrie
King Valkyrie
Taika Waititi isKorg / Old Kronan God (voice)
Korg / Old Kronan God (voice)
Chris Pratt isPeter Quill / Star-Lord
Peter Quill / Star-Lord

Permbledhje

Thor kërkon ndihmën e Valkyrie, Korg dhe ish-të dashurës Xhein Foster për të luftuar Gorr the God Butcher, i cili synon të zhdukë perënditë.

Titulli origjinalThor: Love and Thunder
Vlerësimi IMDb6.7 votes
Vlerësimi TMDb6.7 2272 votes