Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Uncharted (2022)

Uncharted (2022)

Pasuria favorizon të guximshmit.Feb. 10, 2022 116 Min.
Your rating: 0
9 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Tom Holland isNathan Drake
Nathan Drake
Antonio Banderas isSantiago Moncada
Santiago Moncada
Sophia Ali isChloe Frazer
Chloe Frazer
Tati Gabrielle isJo Braddock
Jo Braddock
Steven Waddington isThe Scotsman
The Scotsman
Tiernan Jones isYoung Nathan Drake
Young Nathan Drake
Rudy Pankow isSam Drake
Sam Drake
Jesús Evita isGuard at Museum
Guard at Museum

Permbledhje

Natan Drejk i cili merrej me mashtrime të vogla nis të bashkëpunojë me gjuetarin e thesareve Viktor “Sulli” Sullivan për të kërkuar një thesar të gjetur nga Magelani dhe të zhdukur përpara 500 viteve nga shtëpia e Monkadws…

Titulli origjinalUncharted
Vlerësimi IMDb6.5 votes
Vlerësimi TMDb7.1 1174 votes