Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wild Is the Wind (2022)

Wild Is the Wind (2022)

Oct. 28, 2022 123 Min.
Your rating: 0
8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Fabian Medea
Director

Aktoret

Mothusi Magano isVusi Matsoso
Vusi Matsoso
Deon Coetzee isMartin Van Der Walt
Martin Van Der Walt
Michelle Douglas isLizette Van Der Walt
Lizette Van Der Walt
Nicola Hanekom isMarie Smit
Marie Smit
Campbell Meas isOlivia Green
Olivia Green

Permbledhje

Tensionet racore dhe korrupsioni dalin në sipërfaqe në një qytet të vogël, të veçuar pasi policia gjen trupin e një vajze të re afrikane në shkurre.

Titulli origjinalWild Is the Wind
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb5.938 41 votes