Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wire Room (2022)

Wire Room (2022)

Dita e tij e parë si agjent mund të jetë e fundit.Sep. 02, 2022 97 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kevin Dillon isJustin Rosa
Justin Rosa
Bruce Willis isShane Mueller
Shane Mueller
Oliver Trevena isEddie Flynn
Eddie Flynn
Texas Battle isSheriff Roberts
Sheriff Roberts
Shelby Cobb isNour Holborow
Nour Holborow
MWW Michael Wilkerson isSpecial Operations
Special Operations

Permbledhje

Duke qenë në një dhomë survejimi, një agjent federal dëgjon sesi objektivi i tij sulmohet në shtëpi. Duke ndenjur në dhomën e survejimit, agjenti duhet të mbrojë investigimin dhe jetën e objektivit.

Titulli origjinalWire Room
Vlerësimi IMDb3.6 votes
Vlerësimi TMDb6.742 122 votes